Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen
Certificaat
China Achievers Automation Limited certificaten
—— Dhr. Ari Wibowo - Inkoopmanager
—— Ahmed Raza-Operaties Dire
—— Mr. Khalid-projectdirecteur
Ik ben online Chatten Nu
Grote Afbeelding :  Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Festo
Modelnummer: DSBC-50-50-PPVA-N3
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Levertijd: op voorraad
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100 -dak
Gedetailleerde productomschrijving
Type: Pneumatische cilinder Werkingsprincipe: Enkel of dubbel handelen
C-waarde: 4.49 l/sbar Afdichtingsmateriaal: NBR
Type draad: Polymervezels Type kussen: Verstelbaar
Beschermingsniveau: IP54
Markeren:
Festo ISO-standaard profielcilinder
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 cilinder
Festo pneumatische cilinder met garantie
Beschrijving:
Fabrikant: Festo
Product nr. :DSBC-50-50-PPVA-N3
De Commissie heeft de Commissie verzocht de volgende informatie te verstrekken:Meer producten
De Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 is een nauwkeurig ontworpen ISO-standaardprofielcilinder die is ontworpen voor betrouwbare lineaire beweging in industriële automatisering.met een diameter van de zuiger van 50 mm en een slag van 50 mm, die een robuuste krachtopbrengst levert voor het vastklemmen, positioneren en het verwerken van licht materiaal.Deze dubbelwerkende cilinder is uitgerust met aan beide uiteinden verstelbare pneumatische demping om de impact op de eindpositie en het bedrijfsgeluid tot een minimum te beperken.De robuuste constructie, het sensor-gereed ontwerp en de veelzijdige montageopties zorgen voor naadloze integratie in diverse industriële systemen, van auto-assemblagelijnen tot verpakkingsmachines.
Detail:
Merk en model Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 (bestelcode: 3431378; alternatieve referentie: 1366950)
Type ISO-standaardprofielcilinder, dubbelwerkend, één zuigerstaaf
Kerndimensies - Stansdiameter: 50 mm
- Stroklengte: 50 mm
- Kussinglengte: 22 mm
Operatieparameters - Werkdrukbereik: 0,4 bar (0,04 MPa) tot 12 bar (1,2 MPa)
- Werkmedium: gecomprimeerde lucht (ISO 8573-1:2010 klasse 7:4:4)
- Montagepositie: optioneel (alle oriëntatie)
Kracht- en bewegingsgegevens - Theoretische kracht (vooruitstrekking, 6 bar): 1178 N
- Bewegende massa (0 mm slag): 365 g
- Extra bewegende massa per 10 mm slag: 25 g
Mechanische gegevens - Totaal productgewicht: 1,48 kg (1480 g)
- Basisgewicht (0 mm slag): 1190 g
- Stempeldraad: M16 x 1,5 (mannelijk)
- Housingsmateriaal: aluminiumlegering van hoge kwaliteit (geanodiseerd)
Verbindingen en montage - Pneumatische aansluiting: G 1/4
Prestaties en bescherming - Corrosiebestendigheid: geschikt voor matige industriële omgevingen
- Impactenergie (eindposities): geoptimaliseerd voor toepassingen met middelmatige belasting
Certificeringen en normen - Naleving: ISO 15552, ISO 6431, VDMA 24562, RoHS
- Land van oorsprong: Duitsland
Positieopsporing - Sensorcompatibiliteit: nabijheidsschakelaars
- Montage van de sensor: geïntegreerde slot aan één zijde van het profiel
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 0
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 1
Brandnaam
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 2
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 3
 Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 4
Hieronder staan de TOP BRANDS die we de afgelopen 12 jaar hebben behandeld:
Vervaardiging
Producten
Bently Nevada
3500 Vibratiebewakingssysteem
3300 Proximiteitssondes, sensoren en transduceren
Ik heb geen idee.
Industriële controleproducten
Vleesjes
Industriële sensoren en geïsoleerde barrière
MTL-instrumenten
Geïsoleerde barrière
Endress+Hauser
Instrument voor de analyse van stroom, niveau en vloeistof
Yo-ko-gawa.
DCS & Field Instruments & Process Analyzers
TE
Dynamische producten
Georg Fischer
Het leidingsysteem
SMC
de controle, het proces en de industriële producten
Ziek
Lasersensor
FESTO
Product voor pneumatische en elektrische automatisering
Rosemount
Analytische producten
ASCO
Elektrische kleppen
Financiële instrumenten
Sensoren en regelaars
SCHMERSAL
Veiligheidsschakelaars en veiligheidssystemen
ABB
V18345 Valve positioner
SIEMENS
PLC-modules en zender
VISTER
DLC3100 Digitale niveaucontroller
TELEDYNE
Zuurstofsensor en brandstofcel
DETCON
Gasdetectieproducten
HONEYWELL
Schakelaars en zenders
VEGA
Produkten voor het meten van het niveau
AUMA
Elektrische actuatoren en versnellingsbakken
YASKAWA
Industriële wisselstroom aandrijvingen
BECKHOFF
Controllers en I/O-modules
BALLUFF
Lineaire positiesensoren
B&R
PLC-modul
Phoenix contact
Huizen
Harting
Connector Han
Voor meer productdetails kunt u onze website bezoeken: www.achievers-automation.com
Vragen en antwoorden
V: Zijn de producten originele OEM-eenheden?
V: Hoe regelt u de verzending?
V: Wat is de garantie op de goederen?
A: Garantie van één jaar.
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO-standaard profielcilinder ontworpen 5
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%