MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding
Certificaat
China Achievers Automation Limited certificaten
—— Dhr. Ari Wibowo - Inkoopmanager
—— Ahmed Raza-Operaties Dire
—— Mr. Khalid-projectdirecteur
Ik ben online Chatten Nu
Grote Afbeelding :  MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEAN WELL
Certificering: ATEX
Modelnummer: RSP-2400-24
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Betalingscondities: T/T, Alipay, PayPal
Levering vermogen: 100 stcs per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Strategie voor het gladmaken: Filter met lage doorlaat en S-curve Ingangsspanning: 24V DC
Applicatie: Chemische en energiecentrales Het meten van lengte: 50...7620 mm
Schakelmodus: Licht/donker schakelen Besturingssysteem: Windows Embedded Standard 7
Versie: Snel contact Werkelijke waarde: Negotiabledprijs
Markeren:
MEAN WELL RSP-2400-24 voeding
gesloten schakelende voeding 2400W
Beckhoff PLC compatibele voeding
Productdetails:
Fabrikant: MEAN WELL
Productnr.: RSP-2400-24
https://www.achievers-automation.com      Meer producten
Beschrijving:
De RSP-2400-24 van MEAN WELL (Meanwell) is een hoogwaardige gesloten schakelende voeding ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare, krachtige DC-uitvoer vereisen. Met een maximaal vermogen van 2400W bij 24V DC en een uitgangsstroom van 100A, combineert deze unit met één uitgang energie-efficiëntie (tot 91%), actieve power factor correction (PFC) en robuuste beschermingsfuncties om uit te blinken in zware industriële omgevingen. Het compacte 1U low-profile ontwerp, de flexibele controlefuncties en de wereldwijde veiligheidscertificeringen maken het een vertrouwde oplossing voor fabrieksautomatisering, testapparatuur en industriële systemen met hoog vermogen.
Detail:
Algemeen Producttype Gesloten schakelende voeding
Serie RSP-2400
Uitgangsconfiguratie Enkele uitgang
Garantie 3 jaar
Ingang AC-ingangsspanningsbereik 180 – 264 VAC
DC-ingangsspanningsbereik 254 – 370 VDC
Ingangsbeveiliging Actieve inschakelstroombegrenzing
Uitgang Nominale uitgangsspanning 24 VDC
Maximale uitgangsstroom 100 A
Maximaal uitgangsvermogen 2400 W
Spanningsafregelbereik 20 – 110% van de nominale uitgangsspanning
Efficiëntie Tot 91%
Prestaties & Controle Power Factor (PF) > 0.95 (met actieve PFC)
Stroomdeling Ondersteunt tot 3 eenheden
Controlefuncties Externe aan/uit-regeling, externe sensing
Hulpuitgang 12V DC / 0.1A (voor afstandsbediening)
Alarmsignalen Relaiscontact & TTL-signaal
Mechanisch & Thermisch Koelmethode Ingebouwde DC-ventilator met snelheidsregeling
Afmetingen (L x B x H) 278 mm x 177,8 mm x 63,5 mm
Nettogewicht Ca. 3,3 kg
Montage Gesloten behuizing (1U low-profile)
Omgeving Bedrijfstemperatuurbereik -30 °C tot +70 °C
Certificeringen Veiligheidsnormen UL 60950-1, TÜV EN 60950-1
EMC-normen EN 55022 Klasse B, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4 Serie
MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding 0
MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding 1
Merk
MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding 2
"MEAN WELL" is afgeleid van zijn Engelse woordenboek
MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding 3
MEAN WELL RSP-2400-24 hoogwaardige gesloten schakelende voeding 4
Hieronder staan de TOP MERKEN die we de afgelopen 12 jaar hebben behandeld:
Fabricage
Producten
Bently Nevada
3500 Trillingsbewakingssysteem
3300 Proximity Probes, Sensoren & Transducer Systemen
ALLEN BRADLEY
Industriële controleproducten
Pepperl-Fuchs
Industriële sensoren & geïsoleerde barrière
MTL Instruments
Geïsoleerde barrière
Endress+Hauser
Flow, Level, Vloeistofanalyse-instrument
YOKOGAWA
DCS & veldinstrumenten & procesanalysers
TE
Dynamische producten
Georg Fischer
Pijpleidingsysteem
SMC
besturingen, processen en industriële producten
SICK
Lasersensor
FESTO
Pneumatisch & elektrisch automatiseringsproduct
Rosemount
Analytische producten
ASCO
Solenoïdekleppen
IFM
Sensoren & controllers
SCHMERSAL
Veiligheidsschakelaars & veiligheidssystemen
ABB
V18345 Kleppositiesteller
SIEMENS
PLC-modules & zender
FISHER
DLC3100 Digitale niveauregelaar
TELEDYNE
Zuurstofsensor & brandstofcel
DETCON
Gasdetectieproducten
HONEYWELL
Schakelaars & zender
VEGA
Niveaumetingproducten
AUMA
Elektrische actuatoren en versnellingsbakken
YASKAWA
Industriële AC-aandrijvingen
BECKHOFF
Controllers & I/O-modules
BALLUFF
Lineaire positiesensoren
B&R
PLC-module
Phoenix Contact
Behuizing
Harting
Connector Han
FAQ van Achievers
V: Zijn de producten echte OEM-eenheden?
V: Hoe regelt u de verzending?
V: Wat is de garantie op de goederen?
A: Eén jaar garantie.
V: Wat zijn de best verkochte producten?
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%